Prstové ponožky GRIP Ankle Černé ToeSox

Kód: 7346935BLK/W32
519 Kč –25 %
38958 227 7346935BLK
519 Kč –25 % 390 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prstové ponožky ToeSox GRIP mají anatomický tvar a díky tomu velice dobře sedí na noze. Pomocí prstových ponožek můžete s vašimi prsty provádět samostatné pohyby, které jsou nezbytné pro různé cviky a zdravé držení těla.

Prstové ponožky jsou opatřeny patentovanou vrstvou ToeSox GRIP, která brání uklouznutí nohou na hladkém povrchu. Toto provedení ponožek je především vhodné pro cvičení typu jóga, pilates, aerobic, fitness, taneční aktivity, ale i pro bojová umění. Zkrátka na všechny podobné činnosti na hladkém povrchu tělocvičny, studia nebo u vás doma. O příjemný pocit a pohodlí na nohou se postará organická bavlna, pružnost a stálost tvaru ponožek zajistí materiál Spandex.

Své uplatnění jistě naleznou ponožky i při běžném domácím použití, nebo u hraní společenských her typu twistr. Díky rostoucí oblibě aktivních her na televizních konzolích, je možné se doma vybít stejně dobře tak jako v tělocvičně. Pro bezpečné pohybovaní na kluzkém povrchu nezapomeňte použit prstové ponožky ToeSox s gumovým terčíky, které zabraňují smeknutí nohy. Díky těmto ponožkám se můžete plně věnovat vaši zábavě.

Protiskluzné prstové ponožky toesox

GRIP

protiskluzný povrch

Organická bavlna prstových ponožek toesox

COTTON

90% bavlna, 10% Spandex

Anatomicky tvarovaná pata prstových ponožek

Arch

anatomicky tvarovaná pata

Popis prstových ponožek ToeSox Grip

XXSmall      XSmall          Small           Medium        Large         XLarge

>-33            33-35,5          36-38,5        39-42,5        43-45         45,5-<

 


Doplňkové parametry

Kategorie: Otevřené
Hmotnost: 0.5 kg