O nás

Cotton oblečení - Prodejna Litoměřice

Virtuální prohlídka - podívejte se na naší prodejnu.

 

Historie Cotton oblečení - Litoměřice

Náš obchod je zde pro Vás pod názvem COTTON již od podzimu roku 1990. Za dobu svého fungování prošel různými změnami, ať už interiérovými, či sortimentními. Jako skvělá volba se již v roce 1997 ukázalo vsadit na oblečení pro volný čas. V tu dobu se na našem trhu začala objevovat nová značka BUSHMAN, a s ní přišla také nabídka ke spolupráci. To bylo přesně to, co zapadlo ke stylovému vybavení obchodu.

Další skvělou značkou, kterou vedeme v našem obchodě ji od roku 1995 je něměcká firma  PIONEER. Tuto značku jistě mnozí pamatují z dob Tuzexu. Hlavním artiklem tohoto výrobce jsou džíny, trika, mikiny a svetry. 
Dle požadavků zákazníků jsme se ještě poohlédli po džínách pro ženy a muže požadující klasický styl, střih, vyšší sed, kvalitní materiál a barvu. Tyto požadavky naprosto splňuje firma DAYBREAK
V roce 2010 jsme se rozhodli zahájit spolupráci se značkou KHUJO, která nabízí hlavně bundy a kabáty pro každodenní nošení. Prodejem těchto značek a úplností sortimentu si u nás každý vybere "TO SVOJE".

Naším cílem je oslovovat zákazníky, kteří upřednostňují kvalitu, mají rádi české výrobky a v neposlední řadě vyhledávají pohodlné oblečení i ve větších a nestandardních velikostech.

Koncem roku 2012 UKONČUJEME spolupráci se značkou Khujo a Bushman. V nabídce zůstavá nabídka oblíbených kalhot české výroby Daybreak a kolekce modní značky Pioneer. Díky tomuto kroku se stáváme specializovanou prodejnou na kalhoty, 3/4 kalhoty a sukně. Nabízíme sezónní materiály, plátno, manšestr, stretch a bi-stretch. Trika, košile, mikiny a svetry vedeme jako doplněk sortimentu pouze od značky Pioneer.

V současné době se sortiment obchodu doplnil o Prstové ponožky. Vedeme značky Toe Sox a Injinji. Prstové ponožky jsou nejen módním hitem, ale i krokem ke zdraví.

V nabídce jsou ponožky:

Protiskluzové, které jsou vhodné hlavne na jógu a pilates. Cvičení v nich je mnohem komfortnější, a to nejen proto, že jsou nohy v teple a nesmekají se vám, ale i proto, že si v nich naše prsty znovu uvědomují, v jaké poloze by správně měly být. Vybírat si můžete z několika typů, s volnými nebo plnými prsty, a v různé výšce ponožky.

Sportovní prstové ponožky značek Toe Sox a Injinji, vhodné nejen do prstových bot. Ponožky doporučujeme jak na chůzi, tak na běh,cyklistiku, prostě na pohybové aktivity, které konáte i běžných botách. Prstové ponožky jsou v různých materiálech, barvách a provedeních. Vyzkoušejte!

 

COTTON - Marie Mazancová
Dlouhá 39
41201 Litoměřice

mobil: +420 603 193 244

obchod@cottonlitomerice.cz

č.ú. 19-5913580217/0100