O nás

Obchod

Jmenuji se Marie a už přes 30 let pomáhám lidem vybrat ty správné kalhoty pro jejich postavu. Ačkoli vedu i tento e-shop, stále si uchováváme primárně ducha kamenného obchodu.

Osobní vazba je pro mne důležitá. Dokážu vám poradit, zvolit vhodný střih i velikost a odnést si tak skutečně padnoucí kalhoty, které budete mít radost nosit. Pokud dorazíte osobně, pomůžu vám vybrat model, který zvýrazní vaše přednosti a důmyslně zakryje nedostatky. Svému oboru i sortimentu dobře rozumím. Moc ráda vás v našich prostorách uvítám.

Nakupujete online?
Pokud můžete, zavolejte mi ještě před objednávkou. Ráda vás zdarma a po telefonu provedu výběrem našeho sortimentu. Pomůžu vám tak sáhnout po správném střihu a velikosti a vy pomůžete mně ušetřit si administrativu s případným vracením zásilek.

Z historie obchůdku COTTON

Náš obchod vznikl na podzim roku 1990. Učili jsme se za chodu, ale záhy jsme zjistili, že vsadit na špičkový materiál a nadčasové střihy je zkrátka naše cesta. V roce 1997 se na trhu začala objevovat nová značka BUSHMAN, která zrcadlila přesně to, co jsme chtěli našim zákazníkům a zákaznicím nabízet. Naše regály se velmi rychle zaplnily modely právě od této značky. Spolu s ní jsme do svého sortimentu přibrali i něměckou značku PIONEER, kterou si jistě mnozí pamatují z dob Tuzexu. Poslední stálicí už z dob začátků našeho obchodu je značka DAYBREAK, která nabízí klasické střihy a vyšší sedy, jimiž jsme vyšli vstříc našim zákazníkům.

Přání našich zákazníků jsou alfa omega toho, co děláme. Snažíme se přicházet s modely pro ženy, které se trápí s běžnou konfekcí. Mužům nabízíme kalhoty, se kterými na dlouhé roky vydrží bez dalších návštěv obchodů. Sázíme zkrátka především na kvalitu a provedení.

Jsme specializovaná prodejna kalhot, ¾ kalhot a sukní. Nabízíme sezónní materiály, plátno, manšestr, stretch a bi-stretch. Vždy u nás ale najdete i něco málo, s čím kalhoty kombinovat. Trika, košile, mikiny a svetry bereme od značky Pioneer a další autorské módní kousky od malé české značky MaM Fashion.

Kromě toho jsme obchod doplnili o módní a zdravé prstové ponožky značek Toe Sox a Injinji. Nabízíme protiskluzové modely na jógu a cvičení a sportovní kousky na chůzu, běh nebo cyklistiku.

Přijďte se u nás obléknout. Uvidíte, že se ze svých nových kousků už nebudete chtít svléct. :-)

 

COTTON - Marie Mazancová
Dlouhá 39
41201 Litoměřice

mobil: +420 603 193 244

obchod@cottonlitomerice.cz

č.ú. 19-5913580217/0100